Buy-Sell.at.ua
Главная | Частные объявления Buy-Sell.at.ua | Регистрация | Вход
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Категории раздела
Хозяйственные товарыХобби, охота, рыбалка
ФотоаппаратыУсилители
Телевизоры, ВидеоСпортивные товары
Санитарно-гигиенические изделияОдежда, обувь, текстиль
ОбувьКосметика, парфюмерия
ДиктофоныДетские товары
ВидеокамерыБытовая техника и электроника
АкустикаMP3-плееры
Flash-памятьDVD-плееры
Поиск
Вход на сайт
Логин:
Пароль:
Прослушивание телефона
Друзья сайта
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • База знаний uCoz
 • Статистика

  Онлайн всего: 2
  Гостей: 2
  Пользователей: 0
  Главная » Доска объявлений » Бытовые товары » Детские товары

  В категории объявлений: 20
  Показано объявлений: 1-10
  Страницы: 1 2 »


  Сортировать по: Названию
  Играя в игры Thinkers Вы творчески, интеллектуально и весело проведете время в кругу семьи со своими детьми, корпоративную вечеринку, встречу с друзьями. Уникальность этой игры заключается еще в том, что она предназначена для различных категорий людей, которые хотят повысить свой IQ-уровень! А также для людей после 50 лет, которые хотят держать в хорошей форме свой мозг!
  В наличии подарочное премиум издание «12+» на 210 карточек на украинском, русском и английском языках - цена 300 грн. и компактный вариант «Мини-микс» 9-12 лет на 35 карточек - 60 грн. См. другие игры Thinkers.Доставка по всей Украине Новой почтой. Детали:0951381065.thinkers@i.ua.
  Детские товары | Просмотров: 35 | Дата: 06-Февраля-2018

  Игра Thinkers позволит Вам приятно и интересно провести время вместе с ребенком. В игры Thinkers можно играть как в командную игру (по типу «Брейн-ринга»), так и в режиме тренинга для ребенка, давая ему несколько задач в день для размышлений. Важно, чтобы Ваш ребенок попыталась найти ответ самостоятельно. Если же ребенок не может найти ответ на вопрос, задача взрослого подсказать, но не давать готовый ответ. Игра представляет собой карточки с заданиями и ответами на обороте - 100 карточек. В наличии разные возрастные категории украинском и русском языках - наборы по 100 карточек, цена - 142 грн. 6-9, 9-12, 12-16 и 16+ лет - выпуски: Логика, Воображение, рассчитанные Эрудиция, Пространственное мышление, Шах и мат, Алгоритмы, Экономика, Игровое мышление, Шахматная логика и др.;Доставка по всей Украине Новой почтой. Детали по тел.:0951381065 thinkers@i.ua. Галина.
  Детские товары | Просмотров: 30 | Дата: 06-Февраля-2018

  Дерев’яні головоломки для дітей та дорослих - найкращий подарунок на будь-яке свято!
  Розроблено і вироблено в Україні. Ціна від 92 грн.
  Доставка по всій Україні Новою поштою. Деталі по тел.
  «Башня Таварра»-215 грн, «Суддук капитана Спайка»-185 грн, «Крест Дюбуа»-153 грн, «Змея Масао»-164 грн, «Звезда Ван дер Грааса»-92 грн, «Дельфийский куб»-233 грн, «Масонский квадрат»-116 грн, «Арена дона Сальваторе»-100 грн.
  «Башня Таварра». Необхідно побудувати вежу, а потім виймати бруски з Таварри (крім верхнього поверху). Далі взяти іншу фігуру з лежачих на столі брусків, циліндрів і призми, і встановити на вершину Таварри, при цьому вежа не повинна впасти. Останній гравець, який перемістив брусок, і вежа при цьому не впала, вважається переможцем, гравець, після ходу якого вежа впала, - тим, що програв. Ціна - 215 грн.
  «Сундук капітана спайка». Перед вами точна копія «Скриньки капітана спайка», виготовлена в масштабі 1:5 за збереженими описами, зробленими самим капітаном у листах до рідних. Одного разу вміст скриньки висипався і, як капітан не прагнув, у нього не поміщався дев'ятий фрагмент. Постарайтесь вкласти всі дев’ять фрагментів вівтаря назад в скриньку. Ціна - 185 грн.
  «Крест Дюбуа»- часто називают королем головоломок. Зібрати його це справжнє мистецтво. Родзинка головоломки полягає в тому, що, зібравши перші п'ять деталей, потрібно зробити ще сім маніпуляцій , щоб шоста (остання) деталь встала на своє місце. Крест Дюбуа розвиває стратегічне мислення, логіку, наполегливість, спостережливість, винахідливість і поліпшує координацію рухів. Ціна - 153 грн.
  «Змея Масао» - дерев'яна змійка, яка складається зі з'єднаних між собою кубиків . Розібравши, достатньо таки складно вкласти змійку назад в куб так, щоб він утримував свою форму. Зібравши куб, спробуйте зібрати свою фігуру - не обмежуйте фантазію. Головоломка дуже зручна у дорозі - всі елементи з’єднані між собою і не загубляться. Змея Масао розвиває просторове мислення, логіку, уяву. Ціна - 164 грн.
  «Звезда Ван дер Грааса» розвиває просторове і логічне мислення, кмітливість і моторику пальців. Зірка складається з шести елементів, які потрібно з'єднати, склавши вузол. Ціна - 92 грн.
  «Дельфийский куб» сприяє розвитку кмітливості, посидючості, вмінню концентрувати увагу, розвиває просторове мислення, логіку, уяву, дрібну моторику, вчить знаходити і встановлювати правильні алгоритми дій. Зібравши куб із 12 частин Ви поможете каменетесу Мнесарху побудувати вівтар і розділити його славу. Ціна - 233 грн.
  «Масонский квадрат» - точна копія загадки Гунара. Головоломка складається з квадратної рамки, в якій розташовані два трикутники і три чотирикутники. Ці фігури займають майже всю площу квадрата. В окремій ніші знаходиться шоста деталь - квадрат. Ваше завдання - помістити чорний квадрат серед фігур так, щоб вони повністю заповнили простір, і ні одна деталь не була зайвою. Ціна - 116 грн. «Арена дона Сальваторе» складається з шестигранної рамки та 9 елементів різної форми. Для гри вам знадобляться всі елементи, з яких можна скласти безліч фігур. Ціна - 100 грн.
  Детские товары | Просмотров: 35 | Дата: 21-Января-2018

  «Thinkers Memory» сприяє розвитку пам'яті, тренує уважність і посидючість, візуалізацію та зорову пам'ять. Підходить не тільки для дітей, але й для дорослих, і особливо для людей похилого віку для профілактики деяких захворювань мозку. Випуск представляє собою набір пар однакових карточок (36 пар) із зображенням тварин, які мешкають в лісі, або на фермі, або в зоопарку, і декількох спец. карточок. Дана гра представлена ​​в двох вікових категоріях: 4-6 років і 6-12 років, що відрізняються між собою рівнем складності. Ціна - 220 грн.
  «Thinkers Fit & Fun» розвиває уважність, швидку реакцію, вміння концентруватися, швидко обробляти нову та важливу інформацію. Це дозволяє тренувати аналогове мислення, на основі якого в дорослому світі висуваються і підтверджуються гіпотези, здійснюютья відкриття, досліджують сутність явищ. Гра базується на умінні швидко знаходити однакові та подібні предмети. Вона представляє собою 2 однакові набори карточок (у випуску 4-6 років - по 21 карточці, у випуску 6-9 років - по 19 карточок) з різними зображеннями. У випуску 4 - 6 років на кожній картці 5 зображень, у випуску 6 - 9 років - 6 зображень. Ціна - 195 грн.Всі випуски українською та російською мовами.
  Доставка по всій Україні Новою поштою. Деталі по тел.
  Детские товары | Просмотров: 34 | Дата: 21-Января-2018

  Thinkers - розвиваючі ігри для дітей від 6 років, які допоможуть істотно випередити однолітків за рівнем розвитку та підвищити конкурентоспроможність в подальшому житті.
  Ігри Thinkers представляють собою набір картонних карточок, з одного боку яких є питання / завдання, а на зворотньому - відповідь. В ігри Thinkers можна грати як у командну гру (по типу «Брейн-рингу»), так і використовувати в режимі тренінгу для дитини, даючи йому кілька завдань в день для роздумів. Якщо дитина не може знайти відповідь на запитання, завдання дорослого дати підказку, але не готову відповідь. Чим більше завдань розв’яже дитина, тим легше їй буде відповідати на подальші запитання.
  В наявності різні вікові категорії українською і російською мовами: 6-9 років (випуски: Логіка, Уява, Обчисленя, Ерудиція, Просторове мислення, Шах і мат) - набори по 100 карточок, ціна - 142 грн.; 9-12 років (випуски: Логіка, Уява, Гумор, Причина і наслідок, Просторове мислення, Алгоритми, Економіка, Ігрове мислення, Шахматна логіка) - набори по 100 карточок, ціна - 142 грн.; 12-16 років (випуски: Стратегічне мислення, Ймовірнісне мислення, Логіка, Уява, Логічні пастки) - набори по 100 карточок, ціна - 142 грн.; 16+ років (випуски: Закончи шутку, Закончи мысль. Юмор знаменитостей) - набори по 100 карточок, ціна 142 грн.; Подарункове преміум видання «12+» на 210 карточок українською, російською та англійською мовами - ціна 300 грн.; Компактний варіант «Міні-мікс» 9-12 років на 35 карточок - 60 грн. Доставка по всій Україні Новою поштою. Деталі по телефону.
  Детские товары | Просмотров: 37 | Дата: 21-Января-2018

  Наш интернет магазин "BabyGps" является официальным поставщиком Smart Baby Watch в Украине! Смотрите наш сайт в контактах или ищите в интернете магазин "Babygps".
  https://babygps.com.ua/
  Мы предлагаем только оригинальные часы с официальной гарантией 12 мес.
  Ознакомится с модельным рядом часов можно в нашем интернет магазине!
  В связи с появлением большого количества некачественных и дешевых подделок, оригинальные Smart Baby Watch теперь защищены фирменной голограммой.
  Ваши дети достойны лучшего, покупайте только оригинальную продукцию у официальных представителей!
  Умные часы, сделаны на радость детям и в помощь их родителям! Яркие и удобные часики помогают всегда быть в курсе местоположения Вашего ребенка. Вы сможете подслушивать обстановку вокруг ребенка.
  С их помощью родители могут узнать о давлении со стороны учителей или одноклассников, о прогулах в школе, об обмане со стороны ребенка.
  Закажите часики уже сегодня - это будет отличный подарок для ребенка и идеальное успокоительное для Вас) .
  тел : 0962556626.
  Интернет магазин "BabyGps"
  Детские товары | Просмотров: 47 | Дата: 13-Февраля-2017

  Наш интернет магазин "BabyGps" является официальным поставщиком Smart Baby Watch в Украине! Смотрите наш сайт в контактах или ищите в интернете магазин "Babygps"
  http://babygps.com.ua/
  Мы предлагаем только оригинальные часы с официальной гарантией 12 мес.
  Цены на модели 2016 года:
  Smart Baby Watch Q50 (цвет: голубой, розовый, салатовый, черный, темно-синий) - 849 грн.
  Smart Baby Watch Q60S (цвет: голубой, розовый, оранжевый) - 1099 грн.
  Smart Baby Watch Q90S с сенсорным экраном, Wi-Fi и вибро (цвет: голубой, розовый, оранжевый) - 1399 грн.
  Smart Baby Watch Q100S с сенсорным экраном, Wi-Fi, вибро., IPS дисплей, зарядка магнитная (как у Apple watch) (цвет: голубой, розовый, оранжевый, черный) - 1699 грн.
  сайт : http://babygps.com.ua/.
  тел : 0962556626.
  Интернет магазин "BabyGps".
  Детские товары | Просмотров: 42 | Дата: 07-Декабря-2016

  Детские зимние комбинезоны на возраст от 0 до 1 года от производителя. Непромокаемая плащевка, мех - овчина, силиконизированный синтепон плотностью 200 г/м. Комбинезон-трансформер, комбинезон-мешок, комбинезон-человечек, комбинезон-трансформер со съемным мехом. Цены производителя. Бесплатная доставка по Украине.
  сайт : oxpi.com.ua
  тел : +380990924100, +380637615832
  Оксана
  Детские товары | Просмотров: 40 | Дата: 21-Октября-2016

  Пуфи АБЕТКА – 9 пуфиків
  Комплект з 9-ти пуфів, всі літери української абетки
  Розмір: 35х35х35 см
  Наповнювач: пінополістерольні кульки
  Внутрішній чохол: флізелін
  Зовнішній чохол: мікрофібра
  Всі матеріали безпечні, гіпоалергенні, екологічні, практичні.

  Пуфи зі всіма українськими літерами – найкраща інвестиція в розвиток дитини!
  Можливість складати слова – дитина навчається граючи.

  Ціна – 1900 грн. за 9 пуфов
  097-6966661
  Кучинський Олександр Павлович
  Більше інформації на gooddesign.pro
  Детские товары | Просмотров: 32 | Дата: 10-Августа-2016

  Набор “Любимая Азбука.”

  1) Азбука состоит из украинского и русского алфавитов. А количество букв рассчитано из

  статистики использования их в словах. В одном наборе 5 букв "А", 5 букв "Е", 3 буквы "К" и тд.

  2) 63 магнитных буквы, с которых можно составлять не только несколько слов одновременно,

  но и целые фразы.

  3) Буквы высотой 50 мм сделаны из противоударного акрила (оргстекло) толщиной 4 мм.

  4) Буквы не бьются, не ломаются и не портится от воды. Буквы можно испачкать красками,

  пластилином и просто помыть, настолько они небиваемые.

  5) Буквы абсолютно безопасны даже для самых крошек. Размер буквы не позволяет ребенку

  проглотить ее. Для самых маленьких настоятельно рекомендуем убрать все знаки и фигурки.

  6) 21 милая фигурка для украшения букв и творчества ( шляпы, бантик , усы, поцелуи и знаки

  препинания).

  В подарок 2 сортера. Сортер - это трафарет для букв и знаков. Ребенку нужно сопоставить

  контур выреза в сортере и контур буквы, а еще нужно сопоставить картинку. Такая задача

  развивает мелкую моторику пальчиков, координацию движений, логику, память,

  пространственное и творческое мышление, а маме дает 40 МИНУТ долгожданной тишины.

  +380966449948

  Андрей
  Детские товары | Просмотров: 51 | Дата: 07-Мая-2016

  1-10 11-20